i702
 
id5
logopoprawionekolory2sharp

Nie jesteś zalogowany

id5
oBaneryoFolia samoprzylepnaoFototapetyoFolia OWVoPapieroWystawiennictwooŚcianki reklamowe

BANER

Baner Frontlit mat 510g
Tkanina winylowa o nośniku poliestrowym z powłoką PCV, która jest bardzo wytrzymała na rozdarcia, rozerwania, odporna na wilgoć, UV, niską i wysoką temperaturę. Frontlit jest lekki i bardzo wygodny w transporcie, wystarczy go zwinąć w rulon.

Baner Ferrari 456g
Jeden z najlepszych materiałów nadających się na ekspozycje zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne. Tkanika poliestrowa, która wykorzystywana jest na druk banerów i roll upów. Ferrari dzięki swoim właściwościom nie pruje się na krawędziach i nie zawija się.

Plandeka
Wysokogatunkowy materiał plandekowy jest niezwykle wytrzymały i sprawdza się w wieloletnim użytkowaniu. Jest to materiał bardzo wytrzymały na rozdarcia, rozerwania, odporny na wilgoć, UV, niską i wysoką temperaturę

Baner Odblaskowy
Baner odblaskowy jest bardzo wytrzymały na rozerwania, rozdarcia, odporny na wilgoć, promieniowanie UV, niską i wysoką temperaturę. Powłoka banera (tzw rybia łuska) odbija światło i daje bardzo intensywny efekt po zmierzchu.

Siatka Mesh
Materiał PVC o strukturze siatki. Lekki a zarazem bardzo wytrzymały. Umożliwia swobodny przepływ powietrza, światła i dźwięku. Siatka mesh jest wodoodporna, odporna na UV i zmiany temperatur. Zapewnia dobrą widoczność, najczęściej używana jest jako nośnik reklamy umieszczanej na budynkach. Dodatkowym atutem jest mała podatność na podmuchy wiatru, co redukuje efekt żagla i pozwala na wykorzystanie większych powierzchni reklamowych.

Uszlachetnianie
Banery po zadruku możemy dodatkowo zalaminować. Laminat poprawia o 1-2 lat wytrzymałość nadruku na wyblakniecie oraz zdecydowanie poprawia własciwości nadruku, przed uszkodzeniami mechanicznymi. Możemy wyróżnić lakier błyszczący i matowy. W tym wypadku wyboru dokonuje klient w zależności od przeznaczenia materiału i własnych upodobań.

Wielkość
Wykonujemy banery w jednym kawałku do 150cm.

© Copyright DDC MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Roll-up classic Roll-up premium Roll-up elegance L-Baner Folia OWV Folia samoprzylepna Naklejki Roll-up 2 side premium Roll-up 2 side elegance Roll-up Outdoor X-Baner Fototapety Banery Druk na papierze Plakaty Ścianka Łukowa Magnetic Impact Ścianka Prosta Magnetic Impact FAQ - najczęstsze pytania Polityka prywatności Ścianka Łukowa Classic Spring Regulamin sklepu Specyfikacje Gwarancja satysfakcji Roll-up master Materiały Promotor Ścianka Prosta Fabric Tablice reklamowe