i247
 
id5
logopoprawionekolory2sharp

Nie jesteś zalogowany

id5
 

Kim Jesteśmy?

Sympatycznym zespołem ludzi, którzy mogą i chcą pomóc  Ci w coddziennych, zwykłych sprawach, związanych z niezwykła reklamą i marketingiem Twojej firmy.
Mamy solidne i duże doświadczenie w tym co robimy oraz racjonalne i rzetelne podejście do życia ...

Image8329 image17 image15 image16

Zbigniew ...

Beata ....

image14

Kasia ....

Ola ....

image18

Dawid ...

image13
 
XR640main

Czy niska cena może iść w parze z wysoką jakością druku...
terminowością jej wykonania, przejrzystością składania zamówień, informacją niemal na każdym etapie produkcji?

Pewnie że TAK
Nie chcemy "robić wszystkiego" i "we wszystkim być najlepsi" – jesteśmy firmą, która wyróżnia się w wybranych i jasno określonych działach z sektora rynku LFP (Large Format Printing)
We wszystkim co jest związane z jakością druku wystawienniczego jesteśmy perfekcjonistami. Nasz bagaż doświadczeń pozwala zachować profesjonalizm wykonania zlecenia nawet dla najbardziej wymagających klientów, przy zachowaniu niskiej ceny.

Produkty:

- prezentery, rollupy, ścianki, ekspozycje, POS
- targowe konstrukcje aluminiowe na zamówienie
- fototapety, scenografie, dekoracje, tekstylia
- płótna ozdobne - canvas (obrazy)
- papiery: plakaty, postery, billboardy i fotografie
- folie samoprzylepne, naklejki (opcja: druk i cięcie po obrysie)
- folie okienne One Way Vision (perforowane)
- banery, siatki (zgrzewane, oczkowane)
- materiały odblaskowe (bannery, folie, tablice)
- wydruki aplikowane na płyty (pianki, PCV, dibond)
- laminacja (uszlachetnianie i zabezpieczenie wydruków)
- zajmujemy się również kompleksową obsługa
    poligraficzno-reklamową firm.

czytaj wiecej... vp300 laminatorka master2 flybanerMINI RollupMINI XMINI1
 
Untitled1 Untitled2 Untitled3 Untitled4 Untitled5 Untitled6
 

Najwyższa jakość druku w niskiej cenie, ale to nie wszystko...
Wszystkie nasze działania sprowadzają się do jednego punktu: Najwyższej jakości. Jeśli przy tym można uzyskać atrakcyjną cenę i szybką realizację - to czego można jeszcze chcieć? A jednak można jeszcze więcej! Poznaj naszą filozofię pracy, a zobaczysz jak bardzo różnimy się od innych.

Maszyny drukujące:
U nas drukują wyłącznie japońskie maszyny marki ROLAND, które w branży druku wielkoformatowego są ikonami jakości i niezawodności. Zasilane jedynie najwyższej klasy atramentami.
SolJetPro to flagowy model tego producenta, maszyna której jakość druku, niezawodność i realna szybkość produkcyjna jest daleko poza zasięgiem konkurencji.

Media i atramenty z najwyższej półki:
Nasze maszyny zasilane są farbami z najwyższej półki producenta będącego liderem w tej branży. Drukujemy wyłącznie na markowych mediach, co zapewnia dobre przyleganie atramentu i znacznie podnosi trwałość wydruku. To właśnie dlatego kolory są wiernie odwzorowane, piękne i ekstremalnie trwałe, a jakość i wygląd gotowych produktów stoi na najwyższym poziomie. Utrzymujemy dobrze zaopatrzony magazyn mediów, dzięki czemu wszystkie dostępne są od ręki, niezależnie czy są to media klasy standard czy premium! Jeśli jednak cokolwiek wymaga specjalnego zamówienia, znajduje się w naszym magazynie w ciągu 24 godzin.

Wiedza i doświadczenie:
Pracujemy z pasją i zaangażowaniem, nieustannie podnosząc kwalifikacje. Umiejętnie wykorzystujemy zaawansowane możliwości maszyn, właściwie dobieramy technologie produkcji i używane materiały, by finalne produkty były zawsze najwyższej jakości, jednocześnie w przystępnej cenie. Umiejętność organizacji pracy przez nasz zespół znacznie podnosi wydajność przy produkcji dużych i szybkich zleceń.

Postprodukcja - park maszynowy:
Tu również nie ma miejsca na chińskie produkty. Używamy tylko urządzeń renomowanych producentów (Szwajcaria, Japonia, USA).
Zakup każdej maszyny w naszej firmie poprzedzony jest długotrwałym badaniem możliwości i jakości maszyn - wybieramy tylko markowe, niezawodne urządzenia, dzięki czemu każdy etap procesu produkcji jest na najwyższym poziomie.

Bezpieczeństwo i poufność:
Specjalizujemy się głównie w druku dla agencji reklamowych i klientów kontraktowych, dlatego szczególną uwagę przywiązujemy do zachowania pełnego bezpieczeństwa i poufności powierzonych nam zleceń. Państwa pliki przesyłane są na ogólnodostępny serwer FTP lub do indywidualnych folderów na serwerze FTP, co uniemożliwia komukolwiek dostęp do nich. Wybór serwera pozostawiamy Panstwu. Również sam proces produkcji odseparowany jest od osób postronnych. Państwa prace widzimy TYLKO MY.
We współpracy z agencjami reklamowymi kierujemy się zasadami fair play, nie stosujemy praktyk zmierzających do przejęcia klientów naszych partnerów/zleceniodawców.

Możliwie najniższe ceny:
Ceny oferowane w naszym systemie sprzedaży monitorowane są na bieżąco tak by cena była zawsze zadowalająca. Dodatkowo stałych kontrahentów nagradzamy indywidualnym podejściem do każdego zlecenia. Najwyższa jakość nie musi kosztować bardzo dużo!

Doradztwo i pomoc:
Klient, który nie musi posiadać wiedzy z zakresu druku i produkcji reklam może pozyskać wszystkie informacje w znajdujacych sie na naszej stronie specyfikacjach produktów. Jesli to nie wystarczy oddajemy Państwu do dysposyzcji sprawdzonych freelancerów, za których jakość i rzetelność pracy bierzemy odpowiedzialność. Często z powodu niewiedzy klient próbuje zamówić niewłasciwy produkt, my w takich i innych sytuacjach służymy kompetentną pomocą.
Możecie Państwo liczyć na fachowe porady i pomoc.

© Copyright DDC MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Roll-up classic Roll-up premium Roll-up elegance L-Baner Folia OWV Folia samoprzylepna Naklejki Roll-up 2 side premium Roll-up 2 side elegance Roll-up Outdoor X-Baner Fototapety Banery Druk na papierze Plakaty Ścianka Łukowa Magnetic Impact Ścianka Prosta Magnetic Impact FAQ - najczęstsze pytania Polityka prywatności Ścianka Łukowa Classic Spring Regulamin sklepu Specyfikacje Gwarancja satysfakcji Roll-up master Materiały Promotor Ścianka Prosta Fabric Tablice reklamowe