i688
 
id5
logopoprawionekolory2sharp

Nie jesteś zalogowany

id5

Rejestracja konta

Imię Nazwisko Firma Ulica Kod pocztowy Miasto Telefon Kraj Zamawiający: NIP Strona wyłączona - prosze o przejscia na stronę www.sklepzreklamami.pl  Oświadczam że przeczytałem i akceptuję regulamin e-sklepu  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
Twoj adres IP to: 3.237.22.39
e-mail (login)

Formularz rejestracyjny

Wejdz na nasza stronę sklepzreklamia.pl *) *) *) *) *) *) *) POLA OBOWIĄZKOWE *) Tytuł olink do regulaminu sklepu olink do polityki prywatności Uwagi:

Aby złożyć zamówienie w serwisie DRUK DEAL należy najpierw założyć własne konto.

W tym celu należy wypełnić wszystkie pola w formularzu rejestracyjnym. Przeczytaj oraz zaakceptuj  „Oświadczam, że zapoznałem/łam się z regulaminem e-sklepu” i „Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych”, a następnie kliknij przycisk „Potwierdź rejestrację”.

W celu składania zamówień wystarczy, że wpiszesz swojego e-maila w zamówieniu i wybierzesz sposób opłaty za zamówienie.

Nie musisz pamiętać żadnego hasła ani loginu, Twój adres mailowy spełni to zadanie.

Teraz możesz już składać zamówienia.

Nie musisz również martwić się o to, że ktoś niepowołany złoży zamówienie w Twoim imieniu. Nie zaczniemy realizować Twoich zleceń zanim nie otrzymamy od Ciebie płatności, a w przypadku gdy wybierzesz płatność za pobraniem, Twoje zamówienie zostanie autoryzowane przez BOK.

© Copyright DDC MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Roll-up classic Roll-up premium Roll-up elegance L-Baner Folia OWV Folia samoprzylepna Naklejki Roll-up 2 side premium Roll-up 2 side elegance Roll-up Outdoor X-Baner Fototapety Banery Druk na papierze Plakaty Ścianka Łukowa Magnetic Impact Ścianka Prosta Magnetic Impact FAQ - najczęstsze pytania Polityka prywatności Ścianka Łukowa Classic Spring Regulamin sklepu Specyfikacje Gwarancja satysfakcji Roll-up master Materiały Promotor Ścianka Prosta Fabric Tablice reklamowe